02-07-2021

Zamieszkać wysoko, w wieżowcu Bliska Wola Tower

Zamieszkać wysoko, w wieżowcu Bliska Wola Tower
Różnorodność dostępnych na warszawskim rynku mieszkań pozwala na dopasowanie lokum do własnych potrzeb. Potrzebę mieszkania wysoko, w mieszkaniu o większym metrażu z widokiem na centrum Warszawy, w dobrej lokalizacji z bogatą infrastrukturą rekreacyjną, można w niedługim czasie zaspokoić kupując mieszkanie w inwestycji Bliska Wola Tower

Wieżowiec powstaje u zbiegu ulic Kasprzaka i Al. Prymasa Tysiąclecia, w pobliżu stacji metra. Będzie gotowy pod koniec 2021 roku. To ostatni fragment osiedla budowanego od 2014 roku, które w większej części jest już zamieszkałe. Osiedle Bliska Wola powstało w miejscu dobrze skomunikowanym, blisko przystanków komunikacji miejskiej, w niedużej odległości od sklepów, przychodni i aptek, restauracji, przedszkoli i szkół oraz parków. Niedaleko stąd do renomowanych placówek szkolnych, które odznaczają się wysokim poziomem, m.in. wolskiego Dwujęzycznego Liceum im. Mikołaja Kopernika i liceów śródmiejskich. To typowo miejska lokalizacja. 
 
Bogato rozbudowana część rekreacyjna osiedla zachęca do aktywnego spędzania czasu: to co lubią najbardziej dzieci – place zabaw; i to co cieszy starszych aktywnych mieszkańców – osiedlowa siłownia na wolnym powietrzu, boiska do siatkówki, koszykówki, piłki ręcznej, piłki nożnej, badmintona czy tenisa stołowego. Deweloper zadbał też o osiedlowe ścieżki rowerowe, które łączą się z utworzonym wzdłuż ulic Wolska-Połczyńska-Kasprzaka, ponad pięciokilometrowym, korytarzem rowerowym wschód-zachód, od granicy miasta aż do centrum. Jest też park fontann dla spragnionych odpoczynku i ochłody. 
 
Nowoczesne budynki z zielonymi tarasami na części dachów, zapewniają komfort mieszkania, są przyjazne zarówno mieszkańcom jak i środowisku. Proekologiczne rozwiązania przyczyniają się tu do znacznego zmniejszenia opłat czynszowych: gromadzona deszczówka służy pielęgnacji zieleni, co powoduje zmniejszenie opłat za wodę.
 
W budowanym wieżowcu ponad połowę z 480 mieszkań stanowią te większe, o metrażach od 62 do 97 mkw. Położone są na wyższych piętrach, mają panoramiczne  przeszklenia i zabudowane loggie, co w przypadku tak wysokich budynków jest rzadko spotykanym rozwiązaniem. Mieszkania są funkcjonalne, wygodne i przestronne, wysokie na prawie 3 metry, każde wyposażone będzie w centralną klimatyzację i wideodomofon. Oprócz mieszkań powstanie 27 lokali usługowych i 380 biur. Dzięki bogatej infrastrukturze wewnętrznej można tu będzie zaopatrzyć się w podstawowe produkty i skorzystać z niezbędnych usług.
 
- Trzy pokoje, 68 m kw. na 21 piętrze z loggią 10 m kw., skąd roztacza się spektakularny widok na centrum Warszawy? Jestem pewna, że to idealne mieszkanie dla rodziny z dwójką dzieci czy osób potrzebujących dodatkowej przestrzeni do pracy. Na najwyższych piętrach są jeszcze większe mieszkania, o metrażu do 97 m kw. Na Woli przybywa wieżowców. Ponad 20 już stoi, ale są to przeważnie biurowce, kilka jest w realizacji, ponad 20 ma już zgodę na budowę lub czeka na zatwierdzenie. Wieżowiec Bliska Wola Tower zostanie ukończony w tym roku. To idealna oferta dla osób, które chcą mieszkać wysoko i mieć z okien panoramę na Warszawę - mówi Małgorzata Ostrowska, Dyrektor Pionu Marketingu i Sprzedaży w J.W. Construction.

 

J W Construction