04-07-2023

Avison Young rozbudowuje dział Doradztwa Technicznego - dołącza Kamil Głowienka

Avison Young rozbudowuje dział Doradztwa Technicznego - dołącza Kamil Głowienka
Kamil Głowienka dołącza do Działu Doradztwa Technicznego i obejmuje stanowisko Project Manager.

Kamil jest inżynierem z uprawnieniami budowalnymi bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej. Z rynkiem nieruchomości i rynkiem budowlanym związany jest prawie od 10 lat. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał zarówno w Polsce jak i za granicą (Hiszpania, Chiny), pracując m.in. w takich firmach jak Warbud, Emmco Pomorze, Rivervial Grupo Constructor a ostatnio – White Star Real Estate.

Kamil nadzorował m.in. realizację siedmiokondygnacyjnego budynku hotelowego czterogwiazdkowego z dwoma poziomami podziemnymi, był również inżynierem budowy budynków biurowo-usługowych X20 w Warszawie oraz The Park Kraków w Krakowie.

Jako inżynier z uprawnieniami do kierowania robotami budowlanymi albo wykonywania nadzoru inwestorskiego przy zabytkach nieruchomych wpisanych do rejestru zabytków, brał udział w projektach przebudowy i rozbudowy zabytkowych budynków D3 i D5 dawnej Elektrociepłowni Powiśle w Warszawie a także był członkiem zespołu szukającego rozwiązywań zagadnień inżynierskich w innym obiekcie zabytkowym z przebiegającymi w podziemiu trasami średniego i wysokiego napięcia w obudowach pożarowych oraz miejską siecią ciepłowniczą.

Kamil posiada również doświadczenie w nadzorze realizacji fit-outów (m.in. restauracje Dock19 i DYM).

Dział Doradztwa Technicznego Avison Young to doświadczeni eksperci rynkowi, wszyscy z uprawnieniami budowlanymi w każdej z branż. W ostatnim czasie zespół realizował na terenie całej Polski usługi m.in. technical due diligence, project monitoring, bank monitoring a także zapewniał inwestorom kompleksową obsługę kilku warszawskich projektów typu PRS.

„Jestem przekonany, że Kamil świetnie odnajdzie się w naszym zespole doradztwa technicznego. - komentuje Tomasz Daniecki, Director, Head of Technical Advisory, Business Development w Avison Young – Ma bogate i wszechstronne doświadczenie, znakomitą znajomość procesu inwestycyjnego a także nastawienie na potrzeby klienta.”

Avison