05-04-2024

Deer Design i Develia łączą siły w 12 inwestycjach!

Deer Design i Develia łączą siły w 12 inwestycjach!
Po decydującym sukcesie współpracy Pracowni Architektury Wnętrz Deer Design i Develii w Krakowie i Katowicach przyszedł czas na największy krajowy rynek mieszkaniowy – Warszawę. Jeden z wiodących deweloperów w Polsce i jedna z największych pracowni architektury wnętrz przenoszą współpracę na jeszcze wyższy poziom. Stawka jest równie wysoka – to aż 1668 mieszkań w 12 inwestycjach dewelopera w stolicy, w których klienci mogą skorzystać z projektu i kompleksowego wykończenia swoich wnętrz „pod klucz” lub według projektu indywidualnego w ściśle spersonalizowanej i cieszącej się ogromną popularnością ofercie Be individual.

Develia to jedna z największych firm deweloperskich w Polsce. Czym się wyróżnia? Nowoczesną architekturę łączy z innowacyjnymi technologiami, wysokiej jakości materiałami i rozwiązaniami proekologicznymi. W ten sposób tworzy ponadczasowe, przyjazne budynki mieszkalne.

Takie działania doceniają eksperci rynku. W zeszłorocznej IV edycji Ogólnopolskiego Rankingu Najlepszych Deweloperów Mieszkaniowych organizowanego przez magazyn „Strefa Gospodarki” Develia zajęła 3. miejsce. Jurorzy wysoko ocenili zwłaszcza bogatą ofertę firmy, jakość realizowanych inwestycji oraz szereg dodatkowych kryteriów, m.in. politykę personalną, formy pomocy proponowanej klientom, czy osiągnięcia na polu CSR.

 W ciągu ponad 17 lat działalności Develia zbudowała w Polsce niemal 20 tys. najwyższej jakości lokali adresowanych do wszystkich grup nabywców. To w sumie ponad milion metrów kwadratowych.  Obecnie w samej tylko Warszawie posiada w sprzedaży 11 inwestycji, a w przygotowaniu jest kolejna. W bieżącym i przyszłym roku przekaże klientom klucze do aż 1668 nowych mieszkań, którym partnerstwo dewelopera z Deer Design zagwarantuje kompleksową obsługę – od projektowania wnętrz po ich wykończenie.

 Synergia dwóch mocnych firm z branży nieruchomości, które od lat priorytetem swoich działań czynią bezkompromisowość w jakości usług i obsługi klienta, stanowi ogromną wartość na warszawskim rynku nieruchomości.

–  Nasza współpraca z Pracownią Architektury Wnętrz Deer Design sprawdziła się na rynku krakowskim i katowickim. To zaufany partner, z którym chcemy pracować na największym, warszawskim rynku. Jesteśmy przekonani, że oddajemy naszych klientów w najlepsze ręce ekspertów wnętrz z Deer Design podkreśla Tomasz Kaleta, Dyrektor Departamentu Sprzedaży Develii.

– Jako lider rynku wykończenia wnętrz ogromnie cieszymy się z rozszerzenia naszego partnerstwa z Develią na Warszawę – dodaje Krzysztof Książkiewicz, Dyrektor Sprzedaży w Deer Design. – Nasze firmy łączy dbałość o najwyższe standardy. Przywiązujemy ogromną wagę do jakości wykorzystywanych materiałów i terminowości prac, tak samo cenimy przejrzystość procesu współpracy z klientem oraz najwyższy poziom obsługi.

Zgodnie z naszym mottem, które brzmi „Zacznij od wnętrza”, nasza rola zaznacza się już na bardzo wczesnym etapie, bo już w momencie zakupu, kiedy pomagamy klientom w wyborze mieszkań odpowiadających ich potrzebom, wyjaśnia Książkiewicz. Podkreśla przy tym: – Im wcześniej rozpoczniemy współpracę z klientem, tym lepiej. Prace projektowe najlepiej zacząć 2-3 miesiące przed oddaniem inwestycji. To idealny moment na pracę nad układem funkcjonalnym, przygotowanie wizualizacji wnętrz oraz wybór materiałów. W ten sposób prace wykończeniowe możemy zacząć tuż po odbiorze mieszkania przez klienta, ponieważ wiele składowych projektu powstaje na dużo wcześniejszym etapie.

 Ta współpraca z pewnością zwiększy zadowolenie naszych klientów, bo oznacza jeszcze wyższy poziom komfortu. Zakup mieszkania to proces wymagający wiele namysłu. Dlatego w trakcie dni otwartych w inwestycjach Develii na klientów będą czekać eksperci wykończenia wnętrz z pracowni Deer Design. Wszystko po to, by ułatwić podjęcie trafnej decyzji – wyjaśnia Tomasz Kaleta z Develii. – A po zakupie – eksperci wnętrz, architekci i koordynatorzy Deer Design – wraz z doświadczonymi wykonawcami zamienią marzenia o idealnym domu w rzeczywistość. To właśnie rdzeń komplementarności usług, która połączyła Develię i Deer Design podkreśla.

Warto zaznaczyć, że Pracownia Architektury Wnętrz Deer Design powstała w 2016 roku i jest obecnie liderem branży projektowania i wykończenia wnętrz w Polsce. Swoim klientom zapewnia kompleksową usługę – od zaprojektowania wnętrza poprzez wybór materiałów, realizację usług wykończeniowych i nadzór, aż po gwarancję wykonanych prac.

Deer Design  jest także partnerem biznesowym ponad 120 wiodących firm w branży nieruchomości. Na swoim koncie ma już ponad 3500 wykończonych wnętrz. Każdego miesiąca firmę zaufaniem obdarza średnio 70 nowych klientów. Pracownia prężnie rozwija także swoją usługę indywidualną dla sektora klientów premium. W 2023 roku z sukcesem weszła na rynek krakowski, a wiosną 2024 otworzy także swój oddział w Trójmieście.

Develia