12-10-2023

Deer Design i Develia łączą siły w Krakowie

Deer Design i Develia łączą siły w Krakowie
Pracownia Architektury Wnętrz Deer Design i Develia, jeden z największych deweloperów mieszkaniowych w Polsce, nawiązały współpracę w zakresie kompleksowych usług wykończenia wnętrz dla krakowskich inwestycji dewelopera. Klienci Develii już teraz mogą skorzystać z jednej umowy, obejmującej doradztwo, projekt wnętrza, materiały i prace wykończeniowe, logistykę, nadzór budowlany oraz 2-letnią gwarancję. A to wszystko za sprawą strategicznej współpracy dewelopera i Deer Design w Krakowie.

W lipcu b.r. Develia sfinalizowała umowę dotyczącą nabycia 100% udziałów polskich spółek zależnych od Nexity, francuskiej firmy deweloperskiej, za 100 mln euro (ok. 443 mln zł), dzięki czemu zwiększyła liczbę mieszkań w budowie o ok. 1400 oraz bank ziemi o ok. 2200 lokali w Warszawie, Krakowie i Poznaniu. Naturalną konsekwencją tej decyzji jest współpraca z wiodącą na polskim rynku Pracownią Architektury Wnętrz Deer Design, odpowiedzialną za ponad 3 tys. kompleksowo zrealizowanych projektów, polecaną przez blisko 100 deweloperów.

Deer Design oferuje szeroki zakres usług. W swoim portfolio posiada zarówno projekty wykończenia pod klucz”, które z powodzeniem realizuje we współpracy z  firmami deweloperskimi, jak również projekt indywidualny BE INDIVIDUAL. Ta elastyczna i ściśle dopasowana do indywidualnych potrzeb klienta usługa, z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością wśród klientów, którzy wybierają zindywidualizowany model współpracy. Firma współpracuje z najlepszymi architektami i wykonawcami, a także posiada własną Pracownię Stolarską Deer Wood.

We wrześniu 2023 dzięki strategicznej współpracy z Develią, Pracownia Architektury Wnętrz Deer Design, została głównym partnerem dewelopera na rynku krakowskim, oferując kompleksowe usługi projektowania i wykańczania wnętrz w pięciu inwestycjach Develii: Centralna Park, Grzegórzecka 77, Bochenka Vita, Słoneczne Miasteczko oraz Przy Mogilskiej.

Zdaniem Pawła Niedzieli, Kierownika Działu Sprzedaży Develii współpraca dewelopera z Deer Design doskonale wpisuje się w strategię rozwoju firmy.

Konsekwentnie realizujemy naszą strategię na lata 2021-2025, uważnie obserwujemy rynek, dostosowujemy podaż do zainteresowania i możliwości zakupowych klientów oraz szukamy szans rozwojowych. Niewątpliwie jedną z nich jest współpraca z Pracownią Architektury Wnętrz Deer Design. Pragniemy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych inwestorów, których myśl o samodzielnym wykańczaniu nowo nabytego lokum często przyprawia o ból głowy. Niejednokrotnie spotykamy się z opinią, że to najtrudniejsza część procesu. Chcemy ją usprawnić i „oswoić”, dzięki współpracy z partnerem, którego doświadczenie, kompleksowość i  jakość oferowanych usług są na najwyższym poziomie. Deer Design spełnia wszystkie te kryteria, gwarantując klientom wykonania usługi w terminie, w ustalonym budżecie, a także bezpieczeństwo i czas, który mogą wykorzystać na przyjemności - wyjaśnia Paweł Niedziela.

 „To dla nas intensywny rok! Z sukcesami wdrażamy plan rozwoju na krakowskim rynku. Przed nami pięć wyjątkowych inwestycji Develii, w których wnętrza zaprojektują nasi doświadczeni architekci. Powód do radości? Na pewno, lecz również dowód zaufania, którym Deer Design obdarzyła Develia. Współpraca zapowiada się znakomicie. Nasi architekci są do dyspozycji klientów Develii w zakresie wykończenia wnętrz już na etapie wyboru mieszkania. Serdecznie zapraszamy - mówi Prezesa Pracowni Architektury Wnętrz Deer Design, Karolina Karwowska-Gajżewska.

Klienci Develii mogą skorzystać z usług Deer Design we wszystkich inwestycjach dewelopera w Krakowie. Bezpłatne konsultacje z ekspertem wykończenia wnętrz są dostępne także podczas Dni Otwartych Develii. Najbliższy odbędzie się 14 października w inwestycji Grzegórzecka 77.

Więcej informacji o współpracy Develii i Pracowni Architektury Wnętrz DD można znaleźć na stronie internetowej: https://deerdesign.pl/aktualnosci/deer-design-i-develia-cz-siy-w-krakowie

Develia