21-12-2022

Develia przekazuje klucze w inwestycji Kaskady Różanki

Develia przekazuje klucze w inwestycji Kaskady Różanki
Develia rozpoczęła przekazywanie lokali we wrocławskiej inwestycji Kaskady Różanki. Przy ulicy Chorwackiej, w pobliżu nadodrzańskich wałów, deweloper wybudował 128 mieszkań o zróżnicowanych układach i metrażach - od 25 do 95 metrów kwadratowych.

Osiedle cechuje oryginalna, kaskadowa architektura – dzięki takiemu projektowi do części mieszkań na wyższych kondygnacjach 6-piętrowego budynku przypisane są obszerne, zielone tarasy. Do dyspozycji mieszkańców oddana została podziemna hala garażowa z komórkami lokatorskimi. Na poziomie „0” deweloper przewidział powierzchnie komercyjne na sklepy i punkty usługowe - mieszkańcy Kaskad Różanki będą mogli zaspokajać większość codziennych potrzeb na miejscu.

Kaskady Różanki to osiedle, które odpowiada na potrzeby wszystkich grup nabywców. Zróżnicowana oferta mieszkań dopasowana jest zarówno do singli i młodych par, a także do rodzin z dziećmi, które doceniają bliskość terenów zielonych i rekreacyjnych. Jednocześnie dobra komunikacja z centrum Wrocławia czyni z tego projektu atrakcyjną opcję inwestycyjną. W sprzedaży mamy 31 ostatnich lokali, a ich ceny zaczynają się od 9 499 zł za metr kwadratowy – komentuje Tomasz Kaleta, dyrektor Departamentu Sprzedaży w Develia S.A.

Dużą zaletą osiedla jest jego lokalizacja - nadodrzańskie wały, będące doskonałym miejscem do spacerów, joggingu lub wycieczek rowerowych, znajdują się w odległości jedynie 900 metrów. Z kolei do staromiejskiego wrocławskiego rynku jest tylko 5 kilometrów.

Rożanka to okolica o rozwiniętej infrastrukturze, z licznymi sklepami, szkołami, przedszkolami i placówkami ochrony zdrowia, aptekami i punktami usługowymi. Dzięki licznym kursującym tu liniom autobusowym szybko i sprawnie dojedziemy do centrum Wrocławia i innych jego dzielnic. Bliskość ważnych arterii drogowych - ul. Żmigrodzkiej, Autostradowej Obwodnicy Wrocławia, wyjazdu na trasę A8 i S5 - umożliwia szybki wyjazd z miasta.

Develia, która w tym roku obchodzi 15-lecie działalności, to jeden z największych deweloperów w Polsce. Firma zrealizowała 38 osiedli, składających się w sumie ze 101 etapów inwestycyjnych – to ponad 14 tys. mieszkań o powierzchni przeszło 760 tys. m kw. Dzięki bogatemu doświadczeniu i kadrze wysokiej klasy specjalistów Develia dostarcza swoim nabywcom nieruchomości mieszkaniowe o niezmiennie najwyższej jakości.

Develia