24-05-2023

Develia rozpoczęła sprzedaż VI etapu osiedla Ceglana Park

Develia rozpoczęła sprzedaż VI etapu osiedla Ceglana Park
Develia wprowadziła do oferty 162 mieszkania w ramach kolejnego etapu popularnej, katowickiej inwestycji Ceglana Park. Klienci mogą wybierać spośród zróżnicowanych rozkładów i powierzchni, począwszy od kawalerek po przestronne lokale z antresolami liczące blisko 130 metrów kwadratowych. Ceny zaczynają się od 8 000 zł za m kw. Oddanie do użytkowania planowane jest pod koniec 2024 r.

W ramach rozpoczętej sprzedaży VI etapu do oferty wprowadzono łącznie 162 mieszkania o zróżnicowanych metrażach. Dostępne są lokale posiadające od 1 do 4 pokoi. Najmniejsze kawalerki liczą 32 m kw., a największe dwupoziomowe z antresolą - ok. 130 m kw. Do wszystkich mieszkań przypisane są indywidualne przestrzenie zewnętrzne. Na najwyższych kondygnacjach właściciele będą mogli korzystać z własnego tarasu o powierzchni do 48 m kw. Osoby, które zdecydują się zamieszkać na poziomie parteru, cieszyć się będą z prywatnych ogródków o powierzchni do 110 m kw. Z kolei na pośrednich kondygnacjach znajdą się przestronne balkony. Uzupełnieniem będą komórki lokatorskie na piętrach, schowki oraz pomieszczenia na rowery. Ceny mieszkań znajdują się w przedziale od 8 000 do 11 600 zł brutto za metr kwadratowy.

- Ceglana Park jest jedną z naszych najbardziej popularnych inwestycji. Duże zainteresowanie klientów skłoniło nas do uruchomiania sprzedaży kolejnej puli mieszkań w ramach VI etapu. Nabywcy doceniają zarówno atrakcyjną architekturę oraz spokojny charakter osiedla, a także rozwiązania proekologiczne. Duży komfort zapewnią mieszkańcom liczne tereny zielone i rekreacyjne. Dzięki doskonałej lokalizacji będą mogli jednocześnie korzystać z rozbudowanej infrastruktury miejskiej oraz sprawnie dojechać do ścisłego centrum miasta – podkreśla Tomasz Kaleta, dyrektor Departamentu Sprzedaży Develia S.A.

Projekt całej inwestycji opracował znany katowicki architekt Wojciech Wojciechowski. Główną oś komunikacyjną utworzy szeroka promenada, na końcu której znajdzie się malowniczy staw z pomostem. Na terenie zaprojektowane zostały również alejki spacerowe, ścieżka rowerowa, place zabaw dla najmłodszych i przestrzenie do aktywnego spędzania czasu. Przestrzenie wspólne uatrakcyjni tężnia solankowa. Osiedle powstaje w zgodzie z naturą. Do wykończenia budynków używane są ekologiczne materiały i rozwiązania ograniczające wpływ konstrukcji na środowisko. Ponad połowę przestrzeni zajmą tereny zielone. W projekcie zadbano również o ograniczenie ruchu kołowego. Do dyspozycji mieszkańców zamontowane zostaną stacje do ładowania pojazdów elektrycznych.

Inwestycja wyróżnia się doskonałą lokalizacją. Ceglana Park położona jest w katowickiej dzielnicy Brynów. W pobliżu znajdują się liczne tereny zielone. W odległości kilku minut spacerem jest Katowicki Park Leśny, a także Park Kościuszki. W aktywnym spędzaniu czasu pomoże powstający w sąsiedztwie kompleks sportowy katowickiego AWF. Jednocześnie do centrum miasta są zaledwie 2 km. Ich pokonanie ułatwi rozbudowana sieć komunikacji publicznej. W okolicy znajduje się wszystko, co jest potrzebne do codziennego życia, w tym m.in. sklepy, punkty usługowe, szkoły i przedszkola oraz placówki ochrony zdrowia. Sprawną komunikację zapewniają arterie drogowe, w tym autostrada A4.

Develia, która w ubiegłym roku obchodziła 15-lecie działalności, to jeden z największych deweloperów w Polsce. Firma zrealizowała 41 osiedli, składających się w sumie ze 119 etapów inwestycyjnych – to ponad 16,5 tys. mieszkań o powierzchni przeszło 860 tys. m kw. Dzięki bogatemu doświadczeniu i kadrze wysokiej klasy specjalistów Develia dostarcza swoim nabywcom nieruchomości mieszkaniowe o niezmiennie najwyższej jakości.

Develia