07-05-2024

Dzień Otwarty inwestycji Develii na Bemowie

Dzień Otwarty inwestycji Develii na Bemowie
W sobotę, 11 maja, w godz. 10-15 Develia zaprasza na Dzień Otwarty w inwestycji Bemosphere, która powstaje przy ulicy Szeligowskiej 24 na warszawskim Bemowie. Podczas wydarzenia będzie można m.in. zapoznać się z ofertą i zarezerwować mieszkanie w najnowszym, IV etapie inwestycji, a także zasięgnąć informacji o powstającym po sąsiedzku osiedlu Bemowo Vita

Bemosphere i Bemowo Vita to nowoczesne osiedla mieszkaniowe, które Develia realizuje na Chrzanowie w warszawskiej dzielnicy Bemowo. Znajdujący się aktualnie w sprzedaży IV etap Bemosphere obejmuje 213 mieszkań o metrażach od 28 do 82 m kw. Z kolei ofertę Bemowo Vita stanowi 225 lokali od 30 do 78 m kw. rozlokowanych w dwóch budynkach. Do wszystkich mieszkań w obu projektach przypisane są tarasy, balkony lub zielone ogródki. Samochody będzie można parkować w podziemnych halach garażowych z komórkami lokatorskimi.

Dla tych, którzy już kupili mieszkania w Bemosphere, dzień otwarty to doskonała okazja do obejrzenia gotowych lokali i części wspólnych osiedla, sprawdzenia widoku z okna, zaplanowania wstępnej aranżacji i zasięgnięcia porady u architektów wnętrz z pracowni Deer Design, która oferuje usługi wykończenia mieszkań „pod klucz” – komentuje Tomasz Kaleta, dyrektor Departamentu Sprzedaży w Develia S.A.

Osoby poszukujące nowego mieszkania będą mogły zapoznać się z atutami obu projektów i podpisać umowę rezerwacyjną na wybrany lokal. Eksperci ds. kredytów doradzą zainteresowanym, jaki kredyt hipoteczny wybrać i jaką dokumentację dla banku należy skompletować. Organizator zapewnia lody, poczęstunek z ciepłymi napojami oraz kącik dla dzieci z licznymi atrakcjami i opieką profesjonalnych animatorów.

Dużą zaletą bemowskich inwestycji Develii jest bezpośrednie sąsiedztwo planowej stacji Chrzanów, przystanku końcowego III linii warszawskiego metra, zapewniającej szybki dojazd do Śródmieścia i innych dzielnic. W pobliżu obu osiedli powstaje również nowoczesny, publiczny zespół szkolno-przedszkolny.

Okolica oferuje także atrakcje kulturalne i rekreacyjne. Tylko 20-minutowy spacer (lub 5-minutowa przejażdżka rowerowa) dzieli oba projekty od Parku Górczewska, który jest doskonałym miejscem do aktywnego wypoczynku. Dzieci mogą tu korzystać z placów zabaw, trampolin, huśtawek i boisk, na starszych czekają ścieżki rowerowe i spacerowe. Ponadto w parku znajduje się amfiteatr, w którym regularnie organizowane są plenerowe imprezy kulturalne. 

Ceny mieszkań w Bemosphere zaczynają się od 15 599 zł, a w Bemowo Vita – 14 999 zł za metr kwadratowy. Ukończenie budów planowane jest odpowiednio na IV i III kwartał 2025 roku.

Develia