Nowoczesna kamienica wyróżnia się wyrazistą architekturą i doskonale wpisuje w charakter sąsiednich budynków Starej Pragi. Industrialne wykończenie części wspólnych, zaprojektowane i zrealizowane przez Natalia Siedlecka Studio, nadaje inwestycji unikalny charakter. Uwagę przyciągają loftowe lampy na dziedzińcu oraz stylowe wnętrza, w których dominują cegła, metalowe akcenty i artystyczne grafiki.
– Chcieliśmy stworzyć przestrzeń, która harmonijnie łączy historyczny charakter Pragi z nowoczesnym, industrialnym stylem. Cegła, metalowe detale i sztuka to elementy, które podkreślają loftowy klimat i nadają wnętrzom niepowtarzalny charakter – mówi Natalia Siedlecka, autorka projektu wnętrz inwestycji Na Okrzei.
Jednym z wyróżników kamienicy jest również imponujący mural, zdobiący jej zachodnią ścianę. Jego autorem jest Tytus Brzozowski – ceniony warszawski akwarelista i architekt. Jego dzieło mające 550 m kw. powierzchni przedstawia energetyzujący widok miasta, funkcjonującego w zgodzie z naturą. Ciekawym rozwiązaniem jest także patio, którym inwestycja wpisuje się w charakterystyczne dla Pragi „praskie podwórka” tworzące sąsiedzką enklawę.
Inwestycja Na Okrzei została już ukończona. Powstała przy ulicy Stefana Okrzei, stanowiącej przedłużenie mostu pieszo-rowerowego łączącego Powiśle ze Starą Pragą. W ramach projektu powstało 120 mieszkań o różnorodnych metrażach – od jednopokojowych po czteropokojowe – oraz cztery lokale usługowe. W sprzedaży pozostają ostatnie dostępne mieszkania, których ceny zaczynają się od 754 tys. zł. W sobotę, 15 marca, podczas dnia otwartego będzie można nie tylko zapoznać się z zastosowanymi rozwiązaniami architektonicznymi, ale także zwiedzić gotowe do zamieszkania apartamenty.
Praga-Północ to jedno z najatrakcyjniejszych miejsc do życia w Warszawie. Dzięki bliskości centrum miasta, doskonałej komunikacji oraz licznym terenom rekreacyjnym, dzielnica przyciąga zarówno mieszkańców, jak i inwestorów. Park Saski, Ogród Zoologiczny, Park Skaryszewski oraz nadwiślańskie bulwary oferują idealne warunki do wypoczynku i aktywności na świeżym powietrzu. Spacer na Bulwary Wiślane zajmuje zaledwie 15 minut, a podróż rowerem – około 5 minut.