18-06-2024

Mieszkania Develii dostępne z wykończeniem od KODO we Wrocławiu i Gdańsku

Mieszkania Develii dostępne z wykończeniem od KODO we Wrocławiu i Gdańsku
Już dziś klienci Develii mogą odbierać mieszkanie wykończone, z pominięciem etapu odbioru w surowym stanie deweloperskim. A to dzięki nowemu partnerstwu ogólnopolskiego dewelopera z uznaną pracownią KODO Projekty i Realizacje Wnętrz.

Odbiór mieszkania od dewelopera to jeden z najbardziej oczekiwanych, a jednocześnie najtrudniejszych momentów w procesie zakupu mieszkania. Od niego zależy przebieg dalszych prac, a finalnie – możliwość przeprowadzki czy wynajęcia inwestycji.

Odbiór nieruchomości to w rzeczywistości dopiero początek drogi do przeprowadzki do nowego mieszkania. Właścicieli inwestycji czeka jeszcze często dość długi etap prac wykończeniowych – wymagających czasowo, logistycznie i organizacyjnie. Niespodziewane wydatki i niezaplanowane prace potrafią kosztować sporo nerwów, odsuwając moment zamieszkania w nie do końca przewidywalną przyszłość. Dzięki specjalnemu programowi wykończeń KODO, klienci Develii mają szansę uniknąć wszelkich perturbacji, odebrać już wykończone mieszkanie i wprowadzić się do niego szybciej niż w przypadku samodzielnych prac remontowych.

KODO wykończenia pod klucz dla Develii

Usługa wykończenia mieszkania pod klucz KODO dla klientów Develii to okazja do skorzystania z atrakcyjnych pakietów realizacji, w różnych standardach, zakresach prac oraz budżetach. Elastyczne moduły, bogaty zakres proponowanych rozwiązań i materiałów, a przede wszystkim współpraca z doświadczonym architektem wnętrz oraz odpowiedzialność za przeprowadzenie wszystkich prac – to atuty, które gwarantują oczekiwany finał w zaplanowanym czasie.

- Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów nawiązaliśmy współpracę z doświadczoną pracownią, która w całości realizuje projekty wykończenia „pod klucz” dopasowane do indywidualnych potrzeb. Ta współpraca z pewnością zaowocuje wyższym poziomem satysfakcji klienta, gdyż możliwość odbioru mieszkania już gotowego do zamieszkania zdejmuje z klientów ogrom pracy, czasu i stresu związanego z fachowym przygotowaniem przestrzeni do życia.mówi Tomasz Kaleta, Dyrektor Departamentu Sprzedaży Develia.

Jak działa usługa wykończenia pod klucz z KODO?

Klient Develii, bazując na modułach oferty wybiera taki zakres urządzenia wnętrza, który w pełni realizuje jego potrzeby użytkowe i estetyczne oraz odpowiada możliwościom finansowym. Wykończenie obejmuje zarówno opcje podstawowe, jak i dodatkowe, realizowane za dopłatą. Kolejnym krokiem po podpisaniu umowy jest spotkanie z dedykowanym projektantem oraz rozpoczęcie prac nad planem aranżacji swojego mieszkania. Podczas współpracy powstaje indywidualny projekt, którego realizacja zaczyna się zaraz po odbiorze mieszkania, przeprowadzonym również przez eksperta z biura projektowego.

Przeprowadzenie realizacji to kompleksowy pakiet, który obejmuje zakupy i dostawy materiałów, a także własne, wykwalifikowane ekipy remontowe oraz nadzór nad tempem oraz jakością prowadzonych prac. Po zakończeniu prac Klient odbiera klucze do lokalu gotowego do zamieszkania.

Wykończenie pod klucz - dlaczego warto?

Nowa jakość na rynku nieruchomości, jaką jest mieszkanie gotowe do użytku, to nie tylko wyróżnik oferty dewelopera, ale przede wszystkim – korzyść dla jego Klienta. Dedykowany architekt wnętrz oznacza profesjonalny projekt bez konieczności samodzielnego planowania czy szukania architekta. Kompleksowe zajęcie się całością prac wykończeniowych to z kolei minimalizacja błędów, nieprzewidzianych kosztów, a przede wszystkim – możliwość szybkiego wynajęcia lub wprowadzenia się do gotowych wnętrz.

- Usługa przygotowana przez KODO dla klientów Develii oznacza spokój i zaoszczędzony czas. Klienci nie muszą odbierać mieszkania w stanie surowym – robi to ekspert wykończenia wnętrz. Pewność efektu daje indywidualny projekt przygotowany przez doświadczonego architekta. Problem szukania ekip remontowych, nadzorowania ich również nie dotyczy klienta. Zajmujemy się także całą logistyką zakupu i dostaw produktów. Co najważniejsze – produkt finalny, czyli lokal gotowy do zamieszkania klient odbiera razem z 24-miesięczną gwarancją na materiały i wykończenie wyjaśnia Maciej Skupiński, prezes zarządu KODO Projekty i Realizacje Wnętrz.

Usługa wykończenia to istotny atut oferty sprzedaży mieszkań Develii, podnoszący ją na nowy poziom kompleksowości i dostosowania do wszystkich potrzeb klienta. Poł��czenie usług deweloperskich z projektowaniem aranżacji, przez lata dostępne oddzielnie, pozwoliło stworzyć nową jakość, dopasowaną do współczesnego trybu życia oraz oczekiwań wobec nieruchomości. Ma być sprawnie, szybko i nieszablonowo, a do tego bez stresu i w założonym budżecie. To wszystko klient Develii otrzymuje w pakiecie z nowym mieszkaniem, mogąc cieszyć się funkcjonalnością gotowych wnętrz – zbudowaną na doświadczeniu dewelopera oraz architektów KODO. Kompozycja dobrze zaplanowanych układów oraz wygodnie urządzonej przestrzeni, stanowi nieocenioną wartość na lata.

Develia