06-02-2024

Mieszkania od OKAM z wykończeniem pod klucz przez KODO Projekty i Realizacje Wnętrz

Mieszkania od OKAM z wykończeniem pod klucz przez KODO Projekty i Realizacje Wnętrz
OKAM rozpoczął współpracę z KODO Projekty i Realizacje Wnętrz. Kooperacja obejmie usługi z zakresu aranżacji i wykończenia mieszkań pod klucz dla klientów, którzy będą chcieli wprowadzić się do gotowych lokali. Partner dewelopera wykonywać będzie realizacje na warszawskich oraz łódzkich inwestycjach OKAM: CITYFLOW, NOW, Strefa PROGRESS i WARZELNIA by BOHEMA.

W naszych projektach stawiamy na wysokie standardy. Dostarczamy nowoczesne i przyjazne środowisku rozwiązania, a także stosujemy dobrą jakość materiałów wykończeniowych. Współpracujemy z partnerami świadczącymi profesjonalne usługi i kładącymi nacisk na wysoki standard. Współpraca z KODO Projekty i Realizacje Wnętrz pozwoli zaoferować naszym klientom dodatkowe korzyści oraz ponadprzeciętny komfort - podkreśla Marcin Michalec, CEO OKAM Capital.

KODO Projekty i Realizacje Wnętrz to pracownia świadcząca usługi z zakresu wykończenia i urządzenia wnętrz pod klucz. Posiada 14-letnie doświadczenie w prowadzeniu klientów przez proces projektowania ich mieszkań. W ramach współpracy wykazuje się kompleksowym i indywidualnym podejściem do każdej realizacji, począwszy od poznania potrzeb właściciela lokalu, opracowania projektu architektonicznego, poprzez dobór materiałów i regularne wizyty na budowie, aż po finalizację projektu z dostarczeniem usług serwisu gwarancyjnego. Klienci otrzymują tym samym gotową do życia przestrzeń, przy ich minimalnym zaangażowaniu w projekt.

Nieodłączną częścią zakupu nieruchomości jest myśl o jego wnętrzach. Jako partner OKAM będziemy jednocześnie partnerem każdego z klientów planujących zakup nieruchomości. Już podczas wyboru wymarzonego lokalu nasi architekci są gotowi pomóc w podjęciu decyzji, która pozwoli na dalszym etapie zrealizować wizję życia w tym miejscu. Świadomy zakup i aranżacja, która w pełni wykorzysta potencjał przestrzeni to klucz do zadowolenia klienta - mówi Maciej Skupiński, Prezes Zarządu KODO Projekty i Realizacje Wnętrz.

KODO Projekty i Realizacje Wnętrz dostarczy kompleksowe usługi wykończenia pod klucz w czterech inwestycjach OKAM:

  • WARZELNIA by BOHEMA

Budynek WARZELNI wchodzi w skład kompleksu BOHEMA – Strefa Praga zlokalizowanego na warszawskiej Pradze-Północ. W zrewitalizowanych przestrzeniach powstanie 67 apartamentów o charakterze loftów w zróżnicowanej powierzchni od 28 do 104 mkw. wraz z przynależnymi do nich tarasami, ogródkami zewnętrznymi lub ogródkami zimowymi. Zakończenie prac przewidziane jest na II kwartał 2025 r.

https://warzelniabybohema.pl/

  • CITYFLOW

Projekt realizowany jest na postindustrialnym terenie na warszawskiej Woli. Łącznie na dwa etapy CITYFLOW składać się będą cztery budynki z 749 lokalami. W ramach I fazy inwestycji, do końca IV kwartału 2024 r., powstaną 333 mieszkania (o powierzchni od 29 do 193 mkw.) II etap inwestycji to będzie z kolei 416 lokali w metrażu między 32 a 178 mkw.

Do wybranych mieszkań na ostatnich piętrach przynależeć będą tarasy, dla pozostałych przewidziano balkony lub ogródki. Inwestycję charakteryzować będzie szereg udogodnień, zgodnie z Nową Polityką Jakości OKAM - w tym klub mieszkańca, car spa, system inteligentnego domu czy tereny zielone z ogródkiem warzywnym, amfiteatrem oraz zaciszną enklawą z leżakami i hamakami.

https://www.cityflow.pl/pl

  • NOW

W tej łódzkiej inwestycji, w obrębie jednego budynku, powstanie ponad 330 mieszkań. Wśród nich znajdą się kawalerki o powierzchni od 29 mkw., mieszkania 2-pokojowe liczące około 40 mkw., jak również 3- i 4-pokojowe mieszkania o metrażu 90-115 mkw. Przynależeć będą do nich ogródki, tarasy i balkony. W projekcie uwzględnione zostaną takie udogodnienia jak strefa fitness, przestrzeń do street workoutu, wypożyczalnia rowerów i hulajnóg, taras do wspólnego użytkowania przez mieszkańców czy system inteligentnego domu. Budowa rozpocznie się w I kwartale 2024 r., a jej zakończenie planowane jest w pierwszej połowie 2026 r.

https://now-lodz.pl/

  • Strefa PROGRESS

Projekt powstaje w ścisłym centrum Łodzi, w bezpośrednim sąsiedztwie centrum kulturalno-rozrywkowego - Piotrkowskiej 217. Aktualnie prowadzone są prace budowlane w obrębie I etapu, w ramach którego w I kw. 2024 r. oddane zostanie przeszło 270 mieszkań. W ofercie znajdą się zróżnicowane lokale od kawalerek (od ok. 33 mkw.) aż po 5-pokojowe mieszkania (o max. powierzchni blisko 155 mkw.). W trakcie przygotowania jest również II etap inwestycji. Poza dostępem do oferty gastronomicznej, handlowo-usługowej czy kulturalno-rozrywkowej Piotrkowskiej 217, przyszli mieszkańcy Strefy PROGRESS będą mieli do dyspozycji m.in. kącik mieszkańca wraz z przestrzenią do co-workingu, klub fitness, wypożyczalnię rowerów i hulajnóg czy serwis naprawy jednośladów.

https://strefaprogress.pl/

 

OKAM