29-10-2015

Piasta Park - nowa inwestycja Wawel Service w krakowskich Mistrzejowicach

Piasta Park - nowa inwestycja Wawel Service w krakowskich Mistrzejowicach
Nowa inwestycja Wawel Service powstaje w malowniczym, zielonym otoczeniu i bezpośrednim sąsiedztwie zabytkowego parku Fort Mistrzejowice. Mieszkania będą gotowe w trzecim kwartale 2017 roku

Piasta Park oferuje 224 mieszkania o powierzchni od 28 do 65 m kw. z tarasami, loggiami lub ogródkami. W powstającym w inwestycji budynku znajdzie się wielostanowiskowy garaż podziemny. Na parterze ulokowane będą lokale usługowe. Mieszkania można kupić w cenie od 3999 zł/m kw. Część z nich jest dostępne w programie Mieszkanie dla Młodych.

Wyjątkowym autem inwestycji jest lokalizacja. Od krakowskiego Rynku Głównego dzieli  ją tylko 7 km, podobnie jak od dworca PKP/PKS. Jednocześnie lokalizacja budynku z dala od wielkomiejskiego zgiełku sprawia, że to idealne miejsce dla osób, które poszukują cichego, zatopionego w zieleni otoczenia.    

W pobliżu inwestycji znajdują się świetne do joggingu ścieżki spacerowe, boiska sportowe i sklepy. Są też przedszkola, szkoły i place zabaw oraz Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera.

Atrakcyjna lokalizacja z bogactwem terenów zielonych i świetną komunikację z centrum Krakowa w połączeniu z przystępnymi cenami mieszkań gwarantują powodzenie nowemu projektowi Wawel Service. 

Wawel Service