18-07-2023

Reja 55 – wrocławska inwestycja Develii już gotowa

Reja 55 – wrocławska inwestycja Develii już gotowa
Develia rozpoczęła przekazywanie lokali nabywcom w kameralnej inwestycji Reja 55 na wrocławskim Ołbinie. W ramach 6-kondygnacyjnego projektu powstało 58 mieszkań o zróżnicowanych metrażach – od kompaktowych kawalerek liczących 32,5 m kw. po przestronne, 120-metrowe apartamenty

Do wszystkich mieszkań na wyższych piętrach przypisane są balkony, a do tych zlokalizowanych na parterze – ogródki. Mieszkańcy mają również do dyspozycji podziemną halę garażową z komórkami lokatorskimi. Projektanci - pracownia Kik i Ziaja Architekci – przewidzieli także powierzchnie komercyjne na sklepy i punkty usługowe w przyziemiu budynku. W sprzedaży znajduje się 12 ostatnich mieszkań oraz 1 lokal usługowy.

- Ze względu na atrakcyjną lokalizację na Ołbinie, w samym sercu Wrocławia, mieszkania w projekcie Reja 55 to idealna propozycja dla wszystkich, którzy chcą czerpać z miejskiego życia pełnymi garściami i cenią sobie bliskość starówki, restauracji, kawiarni i sklepów oraz publicznych parków. Z tych samych powodów inwestycja cieszyła się dużym zainteresowaniem ze strony nabywców inwestycyjnych, poszukujących atrakcyjnych nieruchomości na wynajem - mówi Tomasz Kaleta, dyrektor Departamentu Sprzedaży Develii.

Projekt powstał zaledwie kilometr od Placu Grunwaldzkiego i mniej niż trzy kilometry od wrocławskiego Rynku. Niedaleko znajdują się także klimatyczny Ostrów Tumski i zielone wały nad Odrą. Mieszkańcy mogą korzystać z rozwiniętej infrastruktury handlowo-usługowej, licznych atrakcji kulturalno-rozrywkowych, łatwego dostępu do komunikacji miejskiej oraz bliskości szkół i uczelni wyższych. W bliskiej okolicy dostępne są tereny zielone – zaledwie 300 metrów dzieli inwestycję od Parku im. Stanisława Tołpy ze ścieżkami spacerowymi, rowerowymi oraz placami zabaw.

Develia, która w ubiegłym roku obchodziła 15-lecie działalności, to jeden z największych deweloperów w Polsce. Firma zrealizowała 43 osiedla, składające się w sumie ze 122 etapów inwestycyjnych – to ponad 16,7 tys. mieszkań o powierzchni przeszło 912 tys. m kw. Dzięki bogatemu doświadczeniu i kadrze wysokiej klasy specjalistów Develia dostarcza swoim nabywcom nieruchomości mieszkaniowe o niezmiennie najwyższej jakości.

Develia