20-06-2024

RONSON Development: Ósmy etap osiedla Miasto Moje już w sprzedaży

RONSON Development: Ósmy etap osiedla Miasto Moje już w sprzedaży
Jeden z najbardziej lubianych przez klientów projekt RONSON Development wchodzi w końcową fazę. Deweloper rozpoczął właśnie sprzedaż lokali z ostatniego etapu miastotwórczego osiedla Miasto Moje. To ostatnia szansa dla klientów na zakup mieszkania w tym projekcie.

Miasto Moje od początku jest osiedlem, które odnosi ogromny sukces sprzedażowy. To nasza pierwsza inwestycja po prawej stronie Wisły, jednocześnie największy, jak dotąd projekt, który znalazł się w portfolio RONSON. Cieszymy się, że udało nam się zbudować osiedle, które oferuje szeroki wybór metraży, ciekawą architekturę oraz nietuzinkową, samowystarczalną koncepcje miasta w mieście – Andrzej Gutowski, Wiceprezes, Dyrektor Działu Sprzedaży RONSON Development.

Osiedle Miasto Moje od ośmiu lat powstaje na warszawskiej Białołęce, z każdym etapem wprowadzając nowe udogodnienia dla mieszkańców. Wszystkie etapy łączy przebiegający przez całe osiedle Pasaż Wisła – serce Miasto Moje.

– Zależało nam aby zaprojektować przestrzeń, która będzie tętnić życiem cały rok, a przy tym będzie służyć do wypoczynku, aktywności czy rekreacji. Pasaż Wisła spełnia wszystkie te cechy, oferując różnorodne strefy. Zatoka aktywności zachęca do porannej gimnastyki, popołudniowych ćwiczeń na plenerowej siłowni czy rozegrania meczu siatkówki na boisku sportowym. W zatoce kultury mieszkańcy mogą organizować sobie czas z kinem plenerowym. A po ciężkim dniu, w zatoce relaksu skorzystają z wypoczynku na specjalnie przygotowanych leżakach i hamakach lub osiedlowej pergoli. Najmłodsi również znajdą coś dla siebie. W strefie zabawy dzieci znajdą piaskownice, place zabaw, plac gier i mnóstwo zieleni, a statek piracki, czy trampoliny zachęcą do swawoli każdego malucha. – komentuje Karolina Bronszewska, Dyrektor Marketingu i Innowacji RONSON Development.

Miasto Moje to także odzwierciedlenie potencjału dzielnicy. Mieszkańcy mogą liczyć na dogodny dojazd do centrum i innych części miasta dzięki autobusom, SKM-kom i stacji Metra Bródno. Korzystne położenie osiedla ułatwia także sprawne załatwianie codziennych obowiązków. W bliskiej odległości znajdziemy niezbędne urzędy, oraz rozbudowaną bazę handlowo- usługową. Mieszkańcy mogą wybrać się do pobliskich centrów handlowych, czy odwiedzić miejsca takie jak Dom Kultury ,,Świt” czy kino Multikino. Ogromnym ułatwieniem dla rodzin z dziećmi, mieszkających w Miasto Moje, są znajdujące się na terenie osiedla przedszkole i żłobek.

Mieszkania w ofercie

Ósmy etap inwestycji to 145 mieszkań o zróżnicowanych metrażach – od 25 m² do 64 m². W sprzedaży dostępnych jest obecnie 57 lokali, które łączą w sobie nowoczesny design, funkcjonalność oraz dbałość o najmniejsze szczegóły. Każde z nich stanowi idealne miejsce zarówno dla singli, par, jak i rodzin z dziećmi.

Miasto Moje to flagowa inwestycja RONSON Development, która od wielu kwartałów utrzymuje pozycję najpopularniejszego projektu w portfolio dewelopera. Projekt wyznacza nową jakość w budownictwie wielorodzinnym, stawiając na zapewnienie mieszkańcom udogodnień, które dotychczas były dostępne w różnych lokalizacjach. Na przestrzeni lat, w kolejnych etapach inwestycji, sprzedanych zostało ponad 1200 mieszkań. Docelowo w projekcie powstanie 1500 lokali.

Ronson Development