11-07-2023

RONSON Development zakończył drugi etap projektu Viva Jagodno we Wrocławiu.

RONSON Development zakończył drugi etap projektu Viva Jagodno we Wrocławiu.
Odbiory mieszkań są w toku.

RONSON Development rozpoczął proces przekazywania lokali przyszłym mieszkańcom drugiego etapu swojego sztandarowego, wrocławskiego projektu Viva Jagodno. W ofercie nadal są dostępne mieszkania trzy i cztero-pokojowe z antresolą.

– Jesteśmy właśnie na naszym ulubionym etapie inwestycyjnym, kiedy możemy przekazać przyszłym mieszkańcom klucze do ich wymarzonego mieszkania – mówi Karolina Bronszewska, członek Zarządu, Dyrektor Marketingu i Innowacji RONSON Development. Jak dodaje – Zakończenie drugiego etapu inwestycji Viva Jagodno jest kolejnym kamieniem milowym w realizacji tego wieloetapowego projektu, a my jesteśmy przekonani, że Viva stanie się wyjątkowym miejscem do życia przyszłych mieszkańców.

Inwestycja Viva Jagodno powstaje przy ulicy Kajdasza na wrocławskim Jagodnie. W drugim etapie projektu pojawił się wyjątkowy mural, który jako artystyczny dodatek, doskonale komponuje się z otoczeniem. – W RONSON Development stawiamy na unikalność i estetykę naszych inwestycji, dlatego dbamy o każdy detal, który wpływa na komfort i satysfakcję naszych mieszkańców – komentuje Bronszewska.

Projekt RONSON Development w aglomeracji wrocławskiej, to nie tylko charakterystyczne, kolorowe części wspólne, ale przede wszystkim innowacyjne rozwiązania ekologiczne. Zielone dachy,, wiaty na rowery oraz energooszczędne oświetlenie LED w częściach wspólnych, to rozwiązania ważne z punktu widzenia troski o klimat, W projekcie znalazły się także domki dla owadów, jako efekt zaangażowania RONSON Development w inicjatywę Polskiego Związku Firm Deweloperskich na rzecz ekologii i różnorodności biologicznej.

– W projekcie Viva Jagodno wciąż mamy w ofercie bardzo atrakcyjne mieszkania, także z antresolą, które kwalifikują się do programu Bezpieczny Kredyt 2%  – mówi Karolina Bronszewska. Jak dodaje – Nowy program rządowy bardzo pobudził popyt i rzeczywiście obserwujemy duże zainteresowanie kupnem oraz utrzymujemy wysokie tempo sprzedaży. Naszą przewagą w projekcie Viva Jagodno jest fakt, że mieszkania są już gotowe, a klienci mogą je obejrzeć na żywo, do czego oczywiście bardzo zachęcamy, bo taka wizyta zwykle ułatwia decyzję zakupową.

Ronson