26-04-2024

Ruszyły przekazania w inwestycji Cynamonowa Vita

Ruszyły przekazania w inwestycji Cynamonowa Vita
Develia rozpoczęła przekazywanie właścicielom gotowych mieszkań we wrocławskiej inwestycji Cynamonowa Vita, zrealizowanej w północnej części miasta na zielonej Lipie Piotrowskiej. W ramach projektu powstało 114 lokali.

Develia zakończyła realizację projektu Cynamonowa Vita i rozpoczęła przekazania właścicielom gotowych mieszkań. W jego ramach powstało 114 lokali o zróżnicowanych układach i metrażach: od ustawnych kawalerek o powierzchni 38 m kw. do przestronnych, blisko 140-metrowych apartamentów z pięcioma pokojami. Przygotowane zostały także dwupoziomowe mieszkania z dużymi tarasami.

– Inwestycja Cynamonowa Vita została bardzo dobrze przyjęta i cieszyła się dużym zainteresowaniem ze strony klientów. Sprzedaliśmy praktycznie wszystkie mieszkania z oferty. Teoretycznie dostępny jest jeszcze ostatni lokal, ale został już zarezerwowany. Głównymi atutami inwestycji jest dobra infrastruktura komunikacyjna oraz bliskość terenów zielonych i rekreacyjnych – powiedział Tomasz Kaleta, dyrektor Departamentu Sprzedaży w Develia S.A.  

Sprzedaż mieszkań ruszyła wiosną dwa lata temu. Realizacja rozpoczęła się kilka miesięcy później. Funkcja generalnego wykonawcy powierzona została firmie ARKOP.

W ramach projektu zastosowane zostały rozwiązania w trosce o ochronę środowiska. Do częściowego zasilania urządzeń obsługujących budynek używane będą panele fotowoltaiczne, a w klatkach schodowych przewidziano energooszczędne oświetlenie LED.

Cynamonowa Vita powstała w północnej części Wrocławia przy ul. Cynamonowej na dynamicznie rozwijającej się Lipie Piotrowskiej. To jedna z najbardziej zielonych i spokojnych części Wrocławia. Nowoczesny projekt osiedla uwzględnia parking podziemny, naziemne miejsca postojowe i estetyczną zieleń w częściach wspólnych.

Osiedle wyróżnia się atrakcyjnym położeniem w sąsiedztwie terenów zielonych, a także dobrym dojazdem do centrum miasta oraz rozwiniętą infrastrukturą otoczenia. Bliskość Autostradowej Obwodnicy Wrocławia oraz węzła Widawa zapewnia szybki dojazd do wielu dzielnic oraz sprawny wyjazd w kierunku Poznania i Warszawy. Alternatywę dla samochodu może stanowić komunikacja miejska lub kolej. Pobliska stacja Wrocław Osobowice umożliwia wygodne i szybkie przemieszczanie się, jak również bezpłatne parkowanie w strefie Park & Ride. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji istnieje rozbudowane zaplecze handlowo-usługowe. Tuż obok dobiega końca budowa nowoczesnego kompleksu szkolno-przedszkolnego.

Develia