14-02-2024

Warszawski Dzień Otwarty z NOWOściami w RONSON Development

Warszawski Dzień Otwarty z NOWOściami w RONSON Development
W sobotę, 17 lutego w godzinach 10:00-15:00, zapraszamy na Dzień Otwarty do naszych warszawskich inwestycji – Ursus Centralny, Miasto Moje na Białołęce oraz Zielono Mi na Dolnym Mokotowie. Przygotowaliśmy dla klientów specjalne atrakcje i zastrzyk nowości w naszym portfolio.

Dni Otwarte w inwestycjach to inicjatywa, która cieszy się dużym zainteresowaniem. To czas, kiedy klienci mogą zapoznać się z aktualną ofertą dewelopera, skonsultować się z doradcą kredytowym i kupić mieszkanie w atrakcyjnej cenie. Ponadto, mogą zobaczyć postęp prac i wejść do gotowych mieszkań.  – Dni Otwarte to nie tylko możliwość zaprezentowania inwestycji. To także okazja dla nas, deweloperów, żeby spotkać się z naszym przyszłym klientem, porozmawiać o jego potrzebach, odpowiedzieć na wszystkie nurtujące pytania i rozwiać jego ewentualne wątpliwości. – mówi Karolina Bronszewska, Dyrektor Marketingu i Innowacji RONSON Development.

Już w najbliższą sobotę klienci mogą liczyć na zastrzyk nowości. – Przygotowaliśmy szeroką ofertę. W inwestycji Miasto Moje, uruchomiliśmy sprzedaż ostatniego budynku w ramach siódmego etapu projektu. Dostępne są tam przestronne mieszkania trzypokojowe, których metraż zaczyna się od 58 mkw. W projekcie Ursus Centralny klienci znajdą mieszkania dwupokojowe o metrażach zaczynających się od 40 mkw. Natomiast w otoczonej zielenią inwestycji Zielono Mi na Dolnym Mokotowie, do sprzedaży trafiły 92 mieszkania o powierzchniach mieszczących się w przedziale od 44 mkw do 95 mkw. Zapraszamy serdecznie do naszych terenowych biur sprzedaży w tę sobotę w godzinach 10:00 – 15:00. – mówi Karolina Bronszewska.

Ursus Centralny i Miasto Moje to flagowe projekty RONSON Development, które zostały docenione przez klientów. To samowystarczalne osiedla, gdzie mieszkańcy mogą cieszyć się pełnym zakresem usług i atrakcji na wyciągnięcie ręki. Cechą charakterystyczną obu inwestycji jest bulwar – pasaż przebiegający wzdłuż osiedla, podzielony na strefy relaksu, zabawy, aktywności, gdzie mieszkańcy znajdą zarówno kawiarnię, restaurację, siłownię, jak i plac zabaw. Obie inwestycje są doskonale skomunikowane z innymi częściami miasta, co stanowi dodatkowy atut dla mieszkańców.

Zielono Mi to inwestycja RONSON Development, która powstaje na warszawskich Siekierkach, na Dolnym Mokotowie. W pierwszym etapie inwestycji zaplanowano dwa budynki z 92 mieszkaniami. Powierzchnie zaczynają się od 44 mkw., a kończą na 95 mkw. Projekt ten, jak głosi jego nazwa, jest zatopiony w zieleni. - W ramach osiedla Zielono Mi zadbaliśmy o harmonię z otaczającą naturą. Elewacje budynków ozdobione są roślinnością. Dodatkowo, na terenie osiedla znajdują się skrzynki rozsączające, panele fotowoltaiczne oraz ekologiczne łąki kwietne, które wprowadzają atmosferę przyjazną dla środowiska. Dla osób korzystających z rowerów, przygotowaliśmy stojaki na jednoślady, a także zainstalowaliśmy zewnętrzną stację ładowania dla samochodów elektrycznych. Ponadto, mieszkańcy będą mogli cieszyć się zaawansowanymi rozwiązaniami technologicznymi w ramach pakietu „smart home”, które pozwolą im zarządzać domem w wygodny i efektywny sposób, jednocześnie przyczyniając się do oszczędzania energii i zmniejszenia kosztów eksploatacji nieruchomości. Wiemy, że nasze starania w kwestii ekologii i nowoczesnych rozwiązań są bardzo istotne dla potencjalnych klientów, dlatego postanowiliśmy w pełni zaadaptować je w projekcie Zielono Mi. – komentuje Karolina Bronszewska.

Ronson Development