Poleć znajomemu Drukuj stronę
Powrót na listę
Okam Capital Sp. z o.o.
Opis

OKAM Capital od ponad 17 lat jest liderem wśród firm developerskich specjalizującym się w budownictwie mieszkaniowym i komercyjnym.
W portfolio OKAM znajduje się 25 projektów w 7 miastach w Polsce, m.in. INCITY oraz CITYFLOW na Woli, MOKKA, VISTA i CENTRAL HOUSE na Mokotowie, ARLET HOUSE na Ochocie, ŻOLI ŻOLI na Żoliborzu, BOHEMA – Strefa Praga na Pradze Północ w Warszawie. W Katowicach firma realizuje trzy inwestycje w Dolinie Trzech Stawów: DOM W DOLINIE TRZECH STAWÓW oraz INSPIRE, a także najnowszą inwestycję przy ul. Rzepakowej. Już lada moment OKAM planuje również rozpoczęcie realizacji pierwszego projektu mieszkaniowego w samym sercu ŁODZI: Strefa PROGRESS przy ul. Piotrkowska 217.

W aktywach OKAM znajdują się również zabytkowe kamienice w centrum Katowic a także w Krakowie.
Pod koniec 2018 roku OKAM wprowadził Nową Politykę Jakości będącą wyrazem społecznej odpowiedzialności biznesu. Począwszy od inwestycji CENTRAL HOUSE, wszystkie inwestycje OKAM zostaną wyposażone w proekologiczne i funkcjonalne rozwiązania wspomagające ochronę klimatu i poprawiające komfort życia np.: wypożyczalnia pojazdów elektrycznych, wypożyczalnia rowerów, oczyszczacze powietrza marki PHILIPS, solary, etc.
 

Kolejnym krokiem OKAM było powołanie do życia nowej spółki OKAM Global Commercial, która jest wyrazem nowej strategii OKAM w stosunku do nieruchomości komercyjnych, które posiada w swoim portfolio. Nowa spółka OKAM Global Commercial zarządza ofertą powierzchni komercyjnych nie tylko w budynku biurowym przy ul. Lindleya 16 w Warszawie ale również ofertą wynajmu powierzchni biurowych w Łodzi przy ul. Dowborczyków 18 w inwestycji ŁÓDŹ.WORK. Firma oferuje również biura i lokale handlowo-usługowe w projekcie wielofunkcyjnym BOHEMA w Warszawie, a także lokale handlowo-usługowe na parterach inwestycji mieszkaniowych VISTA i ŻOLI ŻOLI w Warszawie a także w DOMU W DOLINIE TRZECH STAWÓW w Katowicach oraz w strefie Piotrkowska 217 w Łodzi.

Odpowiedzią na zmieniającą się dynamicznie sytuację na rynku jest niewątpliwie zakup inwestycji przy ul. Lindleya 16 w Warszawie. – Już od jakiegoś czasu widzimy obawy najemców przed podpisywaniem bardzo długich umów. Dzisiaj niepewność w gospodarce jest jeszcze większa. Epidemia wywołana koronawirusem spowodowała już olbrzymie zmiany na rynku, a to dopiero początek. Staramy się szybko reagować na potrzeby najemców. I stąd nasz pomysł: możliwość krótkoterminowego wynajmu biura w dostępnych od ręki lokalach w nowo zakupionym budynku biurowym w centrum Warszawy przy ul. Lindleya 16. – mówi Arie Koren, CEO OKAM. – Naszym celem jest pomóc przetrwać małym i dużym najemcom ten trudny, kryzysowy moment. Najmocniejsze strony tej inwestycji to atrakcyjne biura z elastyczną ofertą długości najmu, a także możliwość wprowadzenia się od zaraz.    
 

Zapewnij sobie najwyższej jakości obsługę powołując się u oferenta na DOMPRESS.PL
Lista inwestycji
(Liczba inwestycji: 5)
Zapytaj o inwestycję
  •  
  •    
  • regulaminie
  • Wyślij