Poleć znajomemu Drukuj stronę
Powrót na listę
Przedsiębiorstwo Budowlane Budotex Sp. z o.o.
Opis

Budotex Sp. z o.o. to Deweloper specjalizujący się w budownictwie mieszkaniowym - oferujemy komfortowe i funkcjonalne gotowe mieszkania. Wrocław to miasto, na którego rynku działamy od ponad 20 lat. W tym czasie zrealizowaliśmy ponad 50 inwestycji przygotowanych z największą starannością i wykończonych z najwyższej jakości materiałów. Stawiając przede wszystkim na zadowolenie klienta staramy się zawsze przygotowywać ofertę mieszkań wyróżniającą się szerokim wachlarzem możliwości. Dzięki naszym inwestycjom, obfitującym w piękne i okazałe wille, Wrocław znacznie zyskuje na swym wizerunku. Z satysfakcją współuczestniczymy w jego kreacji, realizując budynki o elewacjach odpowiadających charakterem otoczeniu, za co zostaliśmy niejednokrotnie wyróżnieni w konkursach na najładniejszy budynek miasta  Wrocław. Deweloperzy chcący utrzymać dobrą pozycję na rynku wiedzą o tym, że zarówno wysoka jakość inwestycji, jak i obsługi Klienta to podstawa - wypracowaliśmy wysokie standardy pracy, dzięki którym od lat widniejemy na Białej Liście, której patronuje Wrocławska Izba Gospodarcza. Ponadto w roku 2010 Mazowieckie Zrzeszenie Handlu Przemysłu i Usług pod patronatem Ministerstwa Infrastruktury uhonorowało nas pierwszym miejscem w ogólnopolskim konkursie "Orły Polskiego Budownictwa" w kategorii usług deweloperskich.  

Mamy również przyjemność należeć do elitarnego Klubu Gazel Biznesu – grona najbardziej dynamicznie rozwijających się firm - ranking organizowany przez redakcję dziennika Puls Biznesu i wywiadownię gospodarczą Coface Intercredit Poland, a także posiadając niezbędne atrybuty wiarygodności i rzetelności oraz ciesząc się nienaganną reputacją, otrzymaliśmy Certyfikat Wiarygodności i Rzetelności  przyznawany przez Izbę Gospodarczą we Wrocławiu za udział w programie Biała Lista. Od początku swojego istnienia, nasza firma zyskała szacunek i przyjaźń wielu szanowanych obywateli Miasta Wrocławia, dzięki częstemu udziałowi w imprezach charytatywnych oraz wspieraniu rozwoju kultury. Stolica Dolnego Śląska to przestrzeń, w której działamy jako deweloper - Wrocław jednak to również miejsce bliskie naszym sercom. Reagując na sytuację na rynku mieszkaniowym, przygotowujemy naszą ofertę w sposób umożliwiający zakup upragnionego mieszkania zarówno tym z Państwa, którzy oczekują więcej…jak i tym, którzy dopiero wkraczają w dorosłe życie...

Jesteśmy znani jako solidny i godny zaufania deweloper. Wrocław to miasto, w którym od początku swego istnienia pozyskaliśmy rzesze Klientów.

Zapewnij sobie najwyższej jakości obsługę powołując się u oferenta na DOMPRESS.PL
Lista inwestycji
(Liczba inwestycji: 2)
Zapytaj o inwestycję
  •  
  •    
  • regulaminie
  • Wyślij